Naglowek

                                                                                           Historia wzywa

 

 

 

DAWNIEJ
 

1 002

ZAPRZYJAŹNIONE
STRONY
 
logo2
 
 
13882092 1820188658249362 7175497709838561311 n 
                                                                           logo paczka
 
 
logo3
 
                                                                          

Odwiedziło nas

137725
Dzisiaj
Łącznie
25
137725

Wakacje dla Bohatera - zapowiedź

Członkinie naszej Grupy biorą czynny udział w akcjach charytatywnych na rzecz kombatantów, m.in. współpracując ze stowarzyszeniem „Paczka dla Bohatera”. Stowarzyszenie to prowadzi różne akcje pomocowe dla kombatantów, takie jak „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera” czy „Wakacje dla Bohatera” oraz wiele innych.  Pomagamy w trakcie zbiórki paczek oraz przy ich rozwożeniu. Odwiedzamy kombatantów, wysyłamy kartki do Nich. Jeździmy również jako wolontariusze na Ferie czy Wakacje dla Bohatera. W marcu tego roku na Feriach dla Bohatera, jako wolontariuszka, była członkini naszej grupy Marta Muranowicz. Obecnie trwa kolejna akcja Stowarzyszenia, polegająca na zbiórce pieniędzy na następne, drugie już, Wakacje dla Bohatera. Na Wakacje te planowo ma jechać 70 kombatantów oraz opozycjonistów i kilkunastu wolontariuszy ( w tym dwie członkinie naszej Grupy). Wyjazd odbędzie się w dniach 23 wrzesień – 1 październik.

Wielu powiedziałoby "zbędny wydatek, przecież kombatantom nie potrzeba wakacji!". Ale to nie jest zwyczajny tydzień. Podczas wyjazdu Bohaterowie mają zapewnioną rehabilitację i masaże, dbają o swoje zdrowie. W trakcie rozmów dowiadujemy się o ich potrzebach, wielu z nich zapewniamy dalszą pomoc po powrocie. W ten sposób został zorganizowany remont mieszkania jednego z uczestników Ferii. Wielu z nich jest na co dzień samotnych, rzadko odwiedzanych. Wielu z nich czuje potrzebę opowiedzenia swojej historii, przekazania jej, zawalczenia, by nie została zapomniana... Dzięki Wakacjom mają taką możliwość.

Kim są Kombatanci, których chcemy zabrać na II Wakacje dla Bohatera? Oddajmy im głos, sami przedstawią się najlepiej... 

Aby nasze starania i przygotowania do Wakacji mogły zakończyć się cudownym i niezapomnianym tygodniem potrzebujemy wsparcia. Zbiórka funduszy na wyjazd cały czas trwa na profilu na Facebooku stowarzyszenia (klik) oraz utworzonym, specjalnie do celów zbiórki, Bazarku Paczki dla Bohatera na który można przekazać przedmioty do licytacji (klik), znajdującego się również na tym samym portalu społecznościowym. Wpłat można dokonywać także na portalu zrzutka.pl - który znaleźć można tutaj

Serdecznie zachęcamy do wsparcia ten wspaniałej inicjatywy, której mamy zaszczyt być częścią. 

received 1351976938281196received 1933317163405032

received 1937041406365941

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Złóż zamówienie


Imię i nazwisko:*
E-mail:*
Telefon:*
Ilość kalendarzy:*
Dostawa:*
Dane do przesyłki: (w przypadku wyboru paczkomatu wpisz adres lub numer PACZKOMATU)*

Created © 2017 by Joanna Kowalik